PFO
Silna międzynarodowa obsada na The North Face Polish Freeskiing Open 2012 powered by Fiat

Do startu w jednej z największych imprez zimowych w Polsce, która odbędzie się między 27 a 28 Stycznia 2012 w Zakopanem, zgłosili się narciarze już z 11 krajów!

W 9. edycji zawodów The North Face Polish Freeskiing Open 2012 Powered by Fiat wystartuje kilkudziesięciu zawodników i zawodniczek z całej Europy. Na wielkiej skoczni w Zakopanem swoje umiejętności zaprezentują reprezentanci takich krajów jak Estonia, Wielka Brytania, Francja, Włochy, Niemcy, Szwajcaria, Czechy czy Słowacja. Rejestracja zawodników trwa do 23 stycznia, więc z pewnością do grona tego dołączą kolejni riderzy.

Najlepsi powalczą o największą w historii imprez zimowych organizowanych w Polsce pulę nagród w gotówce, która wyniesie 5,000 euro, stylowe tablety Sony i kultowe narty Armada Skis.

Dla zawodników z Polski będzie to także okazja do rywalizacji o tytuł Mistrza Polski PZN we Freeskiingu, a dla wszystkich startujących szansa zdobycia punktów w międzynarodowym rankingu AFP World Freeski Series.

Na publiczność przybyłą 27 i 28 stycznia na stok Harenda w Zakopanem czekaja sety didżejskie, o których energię zadba Red Bull i strefa chill out przygotowana przez firmę Fiat.

Udostępnij