PFO
Wirtualna wycieczka po The North Face Polish Freeskiing Open 2011

Kolejny rok z rzędu w czasie największej imprezy freeskiingowej w Polsce i tej części Europy powstał wyjątkowy reportaż zrealizowany przez Agencję FOOZ. Innowacyjna technika pozwala osobom odwiedzającym stronę www.fooz.pl/pfo2011 „rozejrzeć się” po imprezie.


The North Face Polish Freeskiing Open, będące jednocześnie Mistrzostwami Polski we Freeskiingu, od kilku lat przyciąga najlepszych narciarzy z Polski i Europy. W czasie dwóch dni trwania imprezy rywalizują oni w widowiskowych konkurencjach Big Air i Rails. Po raz drugi z rzędu w czasie zawodów zrealizowany został reportaż, na który składa się kilkanaście panoram sferycznych. Każda z nich to w istocie sekwencja zdjęć wykonywanych po okręgu, pokrywających się nawzajem w małej części i połączonych w jedno duże zdjęcie o polu widzenia równym sferze (360 st. w poziomie i 180 st. w pionie).
Dzięki tej wyjątkowej realizacji każdy, kto nie miał okazji pod koniec stycznia odwiedzić stoku Harenda w Zakopanem, może teraz odbyć wirtualną wycieczkę po strefie zawodów. Kierując „wzrok” w jedną stronę zobaczyć można wykonującego ewolucję zawodnika, a patrząc w drugą reakcję publiczności. Obraz sytuacji dopełniony zostaje przez nagranie dźwiękowe, co w niepowtarzalny sposób oddaje atmosferę panującą w czasie imprezy.

Udostępnij