PFO
Zima wróciła do Zakopanego

Z racji utrzymującej się w Zakopanem pogody można mieć pewność, że Mistrzostwa Polski we Freeskiingu odbędą się w prawdziwie zimowej scenerii. Każdy kto w najbliższy piątek (28.01) lub sobotę (29.01) odwiedzi Zakopane, powinien skorzystać z niepowtarzalnej okazji zobaczenia zawodników z 15 krajów, którzy rywalizować będą w konkurencji BIG AIR rozgrywanej w czasie imprezy The North Face Polish Freeskiing Open powered by Fiat.

 Skocznia, którą przygotowano na zawody, pozwoli na wykonywanie widowiskowych ewolucji w czasie skoków na odległość ponad 20 metrów! Budowniczowie intensywnie pracują nad nadaniem snowparkowi na Harendzie ostatnich szlifów. Ustawiane są już także przeszkody, na których rozegrana zostanie konkurencja Rails i Night Session.

 15 000 złotych w gotówce oraz inne nagrody przygotowane przez wspierające imprezę firmy, które czekają na zdobywców miejsc na podium, z pewnością zmobilizują narciarzy do walki. Zawodnicy poniżej 20 roku życia mają szansę na rozpoczęcie prawdziwej kariery sportowej. Trzech najlepszych niesponsorowanych juniorów dostanie przepustkę do finału The North Face Ski Challenge presented by GORE-TEX w Val Thorens we Francji, gdzie powalczą o roczny kontrakt sponsorski.

 O to by uczestnikom i widzom nie zabrakło energii zadba firma Red Bull, a do zabawy porwie ich wspaniałe muzyczne trio - Dj Benito, Dj Prescot oraz Dj Nie Mam Dość.

 Specjalną atrakcję dla wszystkich tych, którym nie wystarczą emocje na stoku przygotowała firma Fiat. Od piątku (28.01) na profilu www.facebook.com/FiatPL trwał będzie konkurs Ski Stylers - Turniej Czterech Zjazdów. Dedykowana aplikacja pozwala użytkownikom Facebooka rywalizować na czterech zróżnicowanych w wielu aspektach trasach. Wygra ten, kto zbierze najwięcej punktów, uzyskanych zarówno dzięki szybkiemu, jak i efektownemu pokonaniu trasy. Na najlepszych czekają nagrody od The North Face.


Udostępnij