PFO
Znamy już datę PFO 2012

Zbliża się już 9 edycja imprezy, która przyciąga czołówkę europejskich zawodników uprawiających freeskiing. Przez dwa dni rywalizują oni w konkurencjach rails i big air.

The North Face Polish Freeskiing Open 2012 odbędzie się tradycyjnie w ostatni weekend stycznia (27-28) na stoku Harenda w Zakopanem. 

Startujący w zawodach Polacy powalczą o tytuł Mistrza Polski PZN we Freeskiingu. Będzie to dla nich także doskonały test przed kolejnymi sezonami, kiedy starać się będą o kwalifikację olimpijską (w 2014 roku dwie konkurencje freeski pojawią się na Igrzyskach Olimpijskich w Sochi). Z kolei dla zawodników z Europy Polish Freeskiing Open będzie okazją do zdobycia punktów w światowym rankingu AFP i szansą na sięgnięcie po atrakcyjne nagrody.

Obok widowiskowej rywalizacji narciarzy tym co decyduje w największym stopniu o sukcesie The North Face Polish Freeskiing Open jest wspaniała atmosfera jaką tworzą wspólnie zawodnicy i zgromadzona publiczność. Aby się o tym przekonać warto odwiedzić  Zakopane w ostatni weekend stycznia. Tymczasem na zachętę polecamy zakładki foto i video, gdzie znaleźć można relacje z poprzednich edycji.

Udostępnij