PFO
Rejestracja otwarta!

Sprawa jest prosta:

- Klikamy w duży czerwony przycisk „Rejestracja” na stronie głównej pfopen.pl

- Wypełniamy krótki formularz zgłoszeniowy

- Klikamy „Wyślij”

- W dniach 25 i 26 stycznia 2013 roku pojawiamy się Harendzie, gdzie czekają na nas najlepsze jiby i skocznie w Polsce.

Tak właśnie wygląda rejestracja do startu w The North Face Polish Freeskiing Open 2013, imprezy która już od 10 lat gromadzi w jednym miejscu freeskierów z całej Europy. 

Wystartować można w konkurencjach big air i rails. Na wszystkich chętnych czeka także tradycyjnie Night Session, w czasie którego w luźnej atmosferze jamu, przy specjalnym oświetleniu i muzyce zawodnicy prezentują swoje najlepsze triki na przeszkodach w railparku. 

 Nagrody tradycyjnie przyznawane są w kategorii open kobiet i mężczyzn oraz w klasyfikacji Mistrzostw Polski PZN we Freeskiingu. Nowością w czasie nadchodzącej edycji będzie wprowadzenie kategorii masters (30 +). Jak tłumaczy , organizator imprezy - „Mamy nadzieję, że 10. urodziny PFO będziemy świętować razem z tymi, którzy w 2004 roku pojawili się na pierwszych zawodach. Nie liczymy na najtrudniejsze ewolucje w ich wykonaniu, ale z pewnością będą w stanie pokazać młodzieży kilka stylowych skoków.”

Tym razem w czasie The North Face Polish Freeskiing Open swoich pierwszych freestyle’owych trików będą mogli spróbować także najmłodsi. W tym celu przy małym wyciągu na stoku Harenda powstanie mini snowpark, gdzie rad udzielać będą doświadczeni instruktorzy.

Dzięki wsparciu miasta Zakopane, oficjalnego gospodarza imprezy, emocje nie skończą się na stoku. Przez trzy dni w zakopiańskim kinie Sokół  będzie można za darmo obejrzeć najnowsze filmowe produkcje o tematyce narciarskiej. Na uczestników czeka także oficjalne chill out party w piątkowy wieczór i sobotnie afterparty, gdzie o atrakcje zadba wspierający imprezę od 10 lat Red Bull.

Armatki śnieżne na stoku Harenda w Zakopanem już teraz pracują pełną parą by wszystko było gotowe pod koniec stycznia (25 - 26) na przyjęcie najlepszych zawodników z całej Europy. 

Udostępnij